تولید محتوا

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

پس از طراحی سایت، مهمترین و اولین قدمی که باید بردارید تولید محتوای مناسب است. با توجه به رقابتی شدن کسب و کارها در اینترنت، تولید محتوا می‌تواند در پیشرفت سایت شما بسیار تاثیرگذار باشد. هدف از بازاریابی محتوا ایجاد مخاطب و ترغیب آن‌ها به خرید چیزی است. اما هدف از تولید محتوا بسیار ظریف تر است. هدف از تولید محتوا ارتباط با یک مخاطب فردی است. این محتوا بین تعداد زیادی از افرادی که مخاطب آن هستند اشتراک گذاشته می‌شود. محتوا اغلب با توجه به علایق ، مشکلات و امیدهای جامعه مخاطب کسب و کار تولید می‌شود.

تولید محتوای گرافیکی در قالب‌های اینفوگرافیک، موشن گرافی، انیمیشن، استیکرهای متحرک و تصویر ثابت اتفاق می‌افتد. همچنین محتوای متنی در قالب رپرتاژهای خبری برای افزایش قدرت سایت و صفحه آنلاین کسب و کار، مطالب جذاب وبلاگی، اطلاعات مختصر و الزامی محصولات، مقالات سوالی و کوییز و … استفاده می‌شوند. از دیگر انواع محتوا می‌توان به مستندهای ویدئویی و فیلم‌های خبری و جذاب اشاره کرد.

تهیه مطالب نو و خلاقانه و رقابت با مقالات و پایگاه‌های اطلاعات علمی بروز نیز امری دشوار است بنابراین بهتر است قبل از ثبت متون در وب سایت خود با کارشناسان این حیطه مشورتی داشته باشید تا رتبه سایت شما با افت روبرو نشود که می‌توانید از کارشناسان خبره پیشوانا بهره‌مند شوید.